ServiciiRON
Consultație inițială300
Control
180
Infiltrații
- acid hialuronic1200
- terapia PRP1200
- dexametazonă250
- acid hialuronic + dexametazonă1250
Referat medical200
ServiciiRON
Consultație inițială300
Control
180
Infiltrații
- acid hialuronic1200
- terapia PRP1200
- dexametazonă250
- acid hialuronic + dexametazonă1250
Referat medical200
ServiciiRON
Consultație inițială300
Control180
Infiltrații
- acid hialuronic1200
- terapia PRP1200
- dexametazonă250
- acid hialuronic + dexametazonă1250
- ecoghidată + dexametazonă550
- ecoghidata + dexametazona + acid hialuronic1500
EKG100
Referat medical200
Ecografie musculoschelatală350
Pansament chirurgical mare100
Pansament chirurgical mic50
Extracție fire130
Imobilizare membru superior50
Imobilizare membru inferior50
Înlăturare ghips membru inferior200
Înlăturare ghips membru superior150
Nr. ședințe / RON13510
25 min.90250410800
50 min.1804858101530
Nr. ședințe / RON13510
Terapie Shockwave1253355751000
SIS1253355751000
TECAR1604006501200
Magnetoterapie70165280525
Drenaj limfatic120285480900
Terapie laser joasă intensitate3080135240
Terapie laser înaltă intensitate65150260520
Electroterapie40105180320
Ultrasunet
40100160320
ServiciiRON
Evaluare
200
Nr. ședințe / RON13510
30 min.1303505851100
ServiciiRON
Kinesiotaping, 1 aplicare
65
Nr. ședințe / RON*13510
15 min.90240400720
30 min.1403756301190
50 min.2005409001700

* Prețurile afișate sunt stabilite în funcție de durata sesiunii de masaj. În această sumă sunt incluse toate tipurile de masaj disponibile în cadrul clinicii noastre.